• Servet KUŞ ” İlçelerimiz Siyasetin Temel Direkleridir”

  AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANLIĞI İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTILARINI GERÇEKLEŞTİRDİ...
  Türkçe
 • AK PARTİ UŞAK İL BAŞKANI SERVET KUŞ VE TEŞKİLAT ÜYELERİ KAN BAĞIŞI

  AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş ve parti yöneticileri, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Uşak Şubesi ve Kızılay Kan Merkezi’ni ziyaret etti. Türk Kızılay’ının dünyanın her yerinde mazlumlara güven verdiğini söyleyen Servet Kuş, kan vererek vatandaşa bağış çağrısı yaptı AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş ve yönetim kurulu üyeleri, Kızılay Haftası nedeniyle, Kızılay Uşak Şubesi’ni ve Kızılay Kan Merkezi’ni ziyaret ettiler. İlk olarak Kızılay Uşak Şube Başkanı Kemal Akıncı’yı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Servet Kuş, burada çalışmalar hakkında bilgi aldı.
  Türkçe
 • AK PARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MELİH ECERTAŞ‘IN UŞAK ZİYARETİ

  AK PARTİ GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MELİH ECERTAŞ'IN UŞAK ZİYARETİ
  Türkçe
 • AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN KUTÜL AMMERE ZAFERİ PROGRAMI

  AK Parti Uşak İl Teşkilatı, Kut’ül Ammare Zaferi’nin 100’üncü yıldönümü nedeniyle bir program düzenledi. AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç’un katıldığı programın açılış konuşmasını İl Başkan Yardımcısı Ali Kumaş yaptı. Kut’ül Ammare Kuşatması’nın Türk askerlerinin üstün çabası sonucu bertaraf edildiğini söyleyen Ali Kumaş, “O dönemde bağımsızlığı için mücadele eden ecdadımızın torunları, bugün de ülkemizin birliği ve bütünlüğü için çaba sarf ediyor. Tarihin her döneminde zorluklara göğüs geren ve bağımsızlığından ödün vermeyen milletimiz, birlik ve beraberliğini her daim muhafaza edecektir. İçimizdeki inanç ve milli değerlerimize bağlığımız sayesinde, ne içerideki ve ne de dışarıdaki düşmanlarımıza teslim olmayacağız” dedi. “Kut'ül Ammare, masada cetvelle çizilmiş Sykes-Picot Ortadoğu haritalarına karşı verilen savaşın günümüze dek uzanan sembolüdür” diyen AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç, şöyle söyledi: “Kut’ül Amare, Osmanlı İmparatorluğu’nun son zaferi ve Türk tarihinin altın sayfalarından bir tanesidir. Kut'ül Amare, unutturulan ve unutturulmaya çalışılan, hatta ders kitaplarımızdan bile sildirilen şanlı zaferimizin adıdır”.
  Türkçe
 • GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI MKYK ZİYARETİ

  Genel merkez kadın kolları MKYK üyelerimiz Sn Çigdem Koncagül ve Emel Anar başkanlarımız teşkilatlar zşyareti kapsamında ilimizi ziyaret ettiler
  Türkçe
 • UŞAK AKPARTİDEN POLİS HAFTASI PROGRAMI

  Polis Teşkilatımızın 171, Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Ak Parti Uşak İl Başkanımız Servet KUŞ , Ak Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanımız Av. Ahmet MILLIK ve Ak Parti Uşak İl Kadın Kolları Başkanımız İlknur ERTUĞRUL ile Bİrlikte Tüm Polis Teşkilatımızın Polis Haftasını Kutlama Adına Uşak İl Emniyet Müdürümüz Sayın İbrahim ERGÜDER'i Ziyaret Ettik
  Türkçe
 • UŞAK KADIN KOLLARINDAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE DESTEK

  AK Parti Uşak İl Kadın Kolları, Mardin’in Nusaybin ilçesinde, terör örgütü PKK ile mücadele eden güvenlik güçlerine, peksimet, kıvrım, pahaca, simit, katmer, kek ve çeşitli yiyeceklerin yer aldığı yaklaşık 130 koli gönderdi. AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, bölücü terör örgütüyle mücadele eden güvenlik güçlerinin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Devletimiz ve milletimizin kararlı duruşuyla, bölücü terörü yıkacağız. Çünkü güvenlik güçlerimiz, Cenabı Allah’ın yolunda ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veriyor” dedi. AK Parti Uşak İl Kadın Kolları, son dönemlerde bölücü terör örgütü PKK ile mücadeleyi artıran güvenlik güçlerine, 130 kolilik yiyecek paketi gönderdi. Her koliye birer mektup da koyan kadınlar, peksimet, kıvrım, pahaca, simit, katmer, kek ve çeşitli yiyeceklerden oluşan paketleri, basın toplantısının ardından kargo ile yolladı. Parti binasında yapılan basın toplantısına katılan AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu. 7 Haziran seçimleri sonrası, Türkiye’de kaos senaryolarını hayata geçirmek için bölücü terör örgütünün, yıkıcı faaliyetlerde bulunmaya başladığını dile getiren Kuş, “Güvenlik güçlerimiz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde, bölücü terör örgütüne karşı sıkı bir mücadele veriyorlar. Onların bu anlamlı mücadelesini her zaman destekleyen AK Parti teşkilatları olarak, çeşitli yiyeceklerden oluşan kolileri hazırladık ve Allah’ın izni ile en kısa sürede yerine ulaştıracağız. Güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındayız ve destekçileriyiz. Milletimizin bölünmez bütünlüğü, asla bozulmayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle şehit düşen bütün güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet ve yaralılara şifa diliyorum” dedi. Servet Kuş, daha sonra güvenlik güçlerine yazılan bir mektubu gazetecilere okudu.
  Türkçe